O 1humor.pl

Czym jest 1humor.pl

1humor.pl to serwis z wirtualnymi tablicami, wypełnionymi humorem i ciekawostkami. 1humor.pl pozwala organizować i udostępniać wszelkich śmieszne rzeczy, które można znaleźć w Internecie. Najczęściej są to zdjęcia i grafiki, lecz można dodawać również filmy. W serwisie można przeglądać tablice stworzone przez innych ludzi i udostępniać im swoje. Dzięki temu 1humor to miejsce w którym można dzielić się humorem.


Czym są Piny i jak je dodawać?


Piny są to inaczej posty (zdjęcia lub filmy) dodawane do 1humor.pl. Serwis umożliwia dodawanie pinów na kilka różnych sposobów: - "Dodaj pina" -  po wybraniu tej opcji użytkownik wkleja adres url strony, gdzie znajduje się zdjęcie lub film. Serwis następnie pobiera znalezisko i umożliwia dodanie go do tablicy. Każdy Pin dodany za pomocą tej metody linkuje do źródła pochodzenia;

- "Prześlij pina" - dzięki tej opcji użytkownik może wgrać obrazek ze swojego komputera i umieścić go w wybranej tablicy;

- "Przypnij" - jeżeli użytkownik znajdzie ciekawego pina na innej tablicy to może go przypiąć na swoją tablicę.

- "Przycisk Przypnij"  - specjalny przycisk  na stronę internetową lub bloga. Aby zapoznać się z instrukcją, kliknij TU!

Po zalogowaniu się wa serwisie na pasku narzędzi, w prawym górnym rogu wybierz + a następnie sposób w jaki chcesz dodać Pina. Pamiętaj że każdego pina można edytować lub usunąć.


Co to są tablice?


Każdy użytkownik 1humor.pl otrzymuje domyślnie 5 tablic. Tablice pozwalają porządkować piny. Edytując je można zmieniać ich nazwy, zmieniać kolejność oraz usuwać lub dodawać nowe. Należy pamiętać aby wybrać dla niej odpowiednią kategorię główną. Po zalogowaniu się w , kliknij swój avatar na pasku narzędzi w prawym górnym rogu, a następnie „Ustawienia” lub „Tablice” . Wybierz tablicę, którą chcesz edytować. Po prawej stronie na boku kliknij przycisk „Edytuj”. Po dokonaniu zmian, kliknij w przycisk „Zapisz tablicę” lub "Usuń tablicę" potwierdzając swoją decyzję.


Nasza misja


Naszym celem jest tworzenie serwisu z najlepszym humorem w sieci. Chcemy stworzyć miejsc gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Wróc do góry